top of page

Klientide tagasiside

Ever Est Ehitus renoveeris minu kapitaalremonti vajava vana puumaja, mis asub miljööväärtuslikus piirkonnas. Firma võttis vastutuse kõige eest, alates asjaajamisest linnavalitsusega ja lõpetades kõrge kvaliteediga, mis vääris igati oma hinda. Töö kiire ja korralik, kuupäevadest peeti kinni ja kõik probleemid lahendati lennult.

Väga rahul. Edu soovides,

Tõivi Lääts
Haapsallane

Ever Est Ehitus on meile teinud muuhulgas eramu teise korruse ning vannitoa kapitaalremondi. Nende töid iseloomustavad meie hinnangul kvaliteetsus ja paindlikkus, samuti märkimisväärne kogemus, mis võimaldavad neil ehitamise käigus ilmnenud ootamatustele operatiivselt reageerida ja sellisetele juhtudele loovaid ja mõistlikke lahendusi välja pakkuda. Kuivõrd meie jaoks on tegemist ehitajaga, kes annab endast 110%, et klient rahule jääks ja kelle professionaalsust oleme koostöö käigus hakanud usaldama, siis kasutame nende teenuseid ka edaspidi.

Margus Kuklane

Oleme väga rahul kodu siseremondiga - töö väga korralik ja remont kestis täpselt ajagraafikule. Meeldiv ja ladus töökorraldus, väga kvaliteetne tulemus.

Karin Kiigemägi

Kahe aasta tagune töötulemus rõõmustab mind igapäev siiani. Koostöö oli suurepärane ja ehitaja väga asjalik. Fassaadi soojustusele ja viimistlustöödele lisandusid ka ehitaja enda soovitusel vundamendi soojustus. Lubati poole väiksemaid küttekulusid ja nii oligi või veelgi enam. 100m2 majas langes see
10-12 ruumilt 5-le.

Soojade soovitustega Tiina Sau

bottom of page